SPŁACAJ DŁUG PRZEZ INTERNET  >>

lub skontaktuj się z nami

CZAT Z KONSULTANTEM >> FORMULARZ KONTAKTOWY >>

*Numer jest bezpłatny dla połączeń z telefonów stacjonarnych i komórkowych.

Smartfon z aplikacją do zarządzania domowym budżetem

5 aplikacji mobilnych, które pomogą Ci zbudować oszczędności i zarządzać budżetem

Przez ostatnich kilka miesięcy każdy na nas mierzył się z wieloma problemami. Pandemia wpłynęła na nasz sposób myślenia, a paraliż gospodarczy skłonił do zwrócenia uwagi na domowy budżet. Wiele osób – szczególnie tych, którzy na co dzień borykają się ciężarem zadłużenia – zaczęło zastanawiać się, w jaki sposób mogą zmienić swoją sytuację finansową. Oczywiście nie jest to łatwe, ale obecnie technologia wspiera nas w różnych sposób, dzięki czemu możemy odzyskać kontrolę na własnymi finansami. Jak? Odpowiadamy!

Z długami każdego dnia w Polsce mierzą się miliony osób. Niektórzy zaciągają pożyczki na ich spłatę, a to jest niestety prosta droga do wpadnięcia w spiralę zadłużenia. Często osobie, która ma niewielkie dochody ciężko jest podjąć decyzję o konieczności oszczędzania. Codzienne troski i „wiązanie końca z końcem” nie dają już przestrzeni na spokojne przeanalizowanie swojej sytuacji. Ważne jest jednak to, aby zrobić pierwszy krok.

W zarządzaniu domowym budżetem może nas wesprzeć technologia i specjalne aplikacje, dzięki którym można szybko analizować każdy wydatek - co na pewno pomoże przy podjęciu decyzji o tym, jaką kwotę każdego miesiąca można odłożyć. Narzędzi jest wiele, a poniżej wybraliśmy kilka, które mogą być przydatne. Ponieważ obecnie każdy ma smartfona, to najwygodniej jest skorzystać z aplikacji mobilnych, które można ściągnąć na swój telefon szybko oraz bezpłatnie.

Sprawdź, która aplikacja mobilna będzie najlepsza dla Ciebie i wyjdź na finansową prostą

Aplikacja Mój Portfel

To darmowe narzędzie, które daje możliwość wprowadzania naszych przychodów oraz wydatków. Wszystkie wprowadzone informacje możemy grupować w kategorie lub różne „portfele”, jeśli np. chcemy mieć jedno konto dla siebie i męża. Aplikacja przekazuje nam także specjalne powiadomienie, kiedy budżet zostanie przekroczony. To wygodne rozwiązanie, które może nas wesprzeć nas  w oszczędzaniu.

Aplikacja Mój Budżet

To kolejne ciekawe rozwiązanie. Poza kontrolą przychodów i wydatków oraz możliwością dodania różnych kont, aplikacja umożliwia zarządzanie finansami bez konieczności łączenia się z internetem. Dodatkowo pomaga analizować stan konta w dłuższym okresie czasu, ponieważ automatycznie przenosi saldo na następny miesiąc. Przydatna okazać się może także opcja dodawania zdjęć  paragonów, dzięki czemu możemy porównać np. wydatki na zakupy spożywcze czy „chemię” w określonym czasie i sprawdzić, czy przypadkiem nie wydajemy ostatnio za dużo na określone produkty.

Aplikacja Szybki Budżet - Menadżer Wydatków

Ta aplikacja cieszy się dobrymi opiniami użytkowników, jest chwalona przede wszystkim za łatwą i intuicyjną obsługę.

Tak, jak wyżej wymienione narzędzia pozwala kontrolować swoje wydatki, ale dzięki funkcji kalendarza, w której możesz widzieć swoje wydatki w danym dniu i w pełni edytowalnej stronie podsumowania zyskuje coraz większą popularność

Aplikacja Ceneo

Ceneo jest znane wielu klientom, porównywarka pozwala w szybki sposób sprawdzić najtańszy produkt w danej kategorii i szybko przejść do strony producenta. Teraz każdy może także skorzystać z aplikacji mobilnej, która ułatwi porównywanie produktów i cen na smartfonie.

Alternatywa dla tradycjonalistów - kontrola wydatków w aplikacji Excel

Wiele osób słyszało lub korzysta na co dzień z Excela, ale nie każdy chętnie podchodzi do tego narzędzia. Kojarzy się bowiem ze skomplikowanymi formułami i wymaga większego nakładu pracy niż inne narzędzia. Warto jednak sprawdzić możliwości aplikacji mobilnej, ponieważ cieszy się dobrymi opiniami. Jeśli zastanawiasz się, czy poradzisz sobie z jego obsługą, to nie musisz się martwić. W sieci jest wiele filmów, które krok po kroku pokazują, jak korzystać z Excela.

Czy mogę zarządzać swoim zadłużeniem online - przez telefon?

Jeśli Twoje zadłużenie obsługuje obecnie profesjonalnie działająca firma windykacyjna, to informację o możliwości uzyskania dostępu do stanu zadłużenia i oferty spłaty w ratach online - znajdziesz w korespondencji tradycyjnej lub w wiadomości e-mail.  Warto także wejść na stronę internetową tej firmy, ponieważ możesz tam sprawdzić np. informację o tym, jak skorzystać z portalu lub aplikacji oraz co możesz zyskać, kiedy sam zdecydujesz się na taki krok.

Jeżeli firma ma portal obsługi zadłużenia, to z całą pewnością będziesz mógł także wygodnie korzystać z niego na smartfonie, tablecie, czy komputerze stacjonarnym. Sam wybierzesz, jak i kiedy chcesz to zrobić lub w jakim dniu miesiąca możesz opłacić ratę. Taki sposób kontaktu ułatwi Ci zarządzenie domowym budżetem, bo niespłacone zobowiązanie są – niestety - jego częścią.

Sprawdź stan zadłużenia na eultimo.pl

ZAŁÓŻ KONTO >>

about:blank

Zainteresują Cię również

Wybierz, jak chcesz się z nami dogadać

Rozmowa to pierwszy krok do znalezienia pomocy, dlatego zadzwoń, wyślij e-mail lub odezwij się do nas na czacie.

Zadzwoń do nas

Wolisz bardziej bezpośredni
kontakt? Zadzwoń i porozmawiaj
z naszym doradcą!

800 804 904 *  >> * bezpłatna infolinia
(również z tel. komórkowych)

Jeżeli Twoja sprawa jest na etapie postępowania sądowego, zadzwoń:

+ 48 71 358 16 38
Opłata za połączenie zgodna z taryfą operatora.

Jeżeli Twoja sprawa jest na etapie postępowania egzekucyjnego, zadzwoń:

+ 48 71 323 47 90
Opłata za połączenie zgodna z taryfą operatora.

Jeżeli chcesz się skontaktować w sprawie upadłości konsumenckiej, zadzwoń lub wyślij wiadomość:

+48 739 190 255 lub +48 451 060 478
Opłata za połączenie zgodna z taryfą operatora.

Wyślij wiadomość

Napisz e-mail do specjalisty na adres: obsluga_klienta@ultimo.pl lub skorzystaj z formularza.

FORMULARZ >>

Napisz do doradcy

Nasi konsultanci czekają
na Twoją wiadomość
od poniedziałku do piątku
w godz. 8:00 – 18:00.

ROZPOCZNIJ CZAT >>

Spłacaj dług przez internet

Dzięki wiarygodnemu portalowi
obsługi zadłużenia eUltimo możesz
szybko, bezpiecznie i wygodnie
spłacić dług.

eULTIMO >>
eUltimo – logotyp

Dogadajmy się
online:

Szybko, bezpiecznie
i wygodnie