W Ultimo, każdy z nas zostaje w domu.

W trosce o zdrowie naszych pracowników, podjęliśmy decyzję o tym, by wszyscy - zarówno osoby, które mają urządzenia przenośne i mogą pracować zdalnie, jak i osoby i zespoły, które jeszcze nie mogą pracować zdalnie - pozostali od poniedziałku w domu. Oczywiście firma nadal prowadzi swoją działalność, tylko w zmienionej rzeczywistości.

Mimo że nie ma odgórnych zaleceń, zdecydowaliśmy się na ten krok i decyzja dotyczy każdego zespołu – zarówno obszarów wsparcia, jak i operacji (w tym call center). Pracujemy nad tym, by każdy z pracowników, który do tej pory nie miał takiej możliwości, już wkrótce mógł pracować z domu.

Nasze wspólne bezpieczeństwo jest priorytetowe, stąd wiemy, że decyzja, którą podjęliśmy jest najwłaściwsza z punktu widzenia zdrowia nas wszystkich, naszych bliskich i społeczeństwa. Jednocześnie, to od KAŻDEGO z nas zależy jak szybko wrócimy do normalności, codziennej pracy. Bez odpowiedniego zachowania bezpieczeństwa na co dzień, pozostania w domach, nieprzemieszczania się, stosowania do zaleceń służb, nie będzie to możliwe. Dlatego też umożliwiamy naszym pracownikom pozostanie w domach, ale poprosiliśmy ich o współpracę w utrzymaniu bezpieczeństwa - dla dobra wspólnego - #zostajewdomu.

about:blank

Zobacz również

Ultimo Aktualności

O nas

Dowiedz się więcej o Ultimo i zobacz, jak pozytywnie wpływamy na rynek finansowy.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Ultimo Nasza oferta

Nasza oferta

Sprawdź jak profesjonalnie współdziałamy z naszymi partnerami biznesowymi zapewniając im poprawę płynności finansowej.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Kontakt dla Partnerów biznesowych

Zapraszamy do kontaktu w zakresie sprzedaży wierzytelności masowych z sektora bankowego i pożyczkowego oraz obsługi wierzytelności na zlecenie.

Osoby zadłużone prosimy kontakt pod bezpłatnym numerem infolinii, na czacie lub za pośrednictwem portalu eUltimo. Chcesz się skontaktować? Kliknij tutaj >> 

Zadzwoń do nas

Sekretariat czynny
od poniedziałku do piątku
w godz. 8:00 - 17:00

+48 71 359 41 60  >>

Kontakt dla Sądów

+48 71 358 16 38
Opłata za połączenie zgodna z taryfą operatora.

Kontakt dla Kancelarii Komorniczych

+48 71 323 46 89
Opłata za połączenie zgodna z taryfą operatora.

Jeżeli chcesz się skontaktować w sprawie upadłości konsumenckiej, zadzwoń lub wyślij wiadomość:

+48 739 190 255
Opłata za połączenie zgodna z taryfą operatora.

Adres korespondencyjny

Ultimo S.A.
ul. Szczytnicka 11
50-382 Wrocław

SPRAWDŹ DOJAZD >>
Aktualne oferty