Dzień dawcy szpiku w Ultimo

Wspólnie przeciw białaczce.

8 czerwca 2016 w Ultimo odbył się Dzień Dawcy Szpiku organizowany wspólnie z Fundacją DKMS. Tego dnia pracownicy mogli pomóc osobom chorym na nowotwory krwi, rejestrując się do Bazy Komórek Macierzystych.

Na całym świecie co 35 sekund zostaje u kogoś zdiagnozowany nowotwór krwi. Choroba ta atakuje system krwionośny oraz samą krew, szpik kostny i układ limfatyczny. Rozróżniamy wiele rodzajów raka krwi, w tym białaczkę. Do konwencjonalnych metod leczenia zalicza się chemioterapię czy naświetlanie. Kiedy jedynym wyjściem dla pacjenta jest przeszczep komórek macierzystych, właśnie wśród osób zapisanych do baz takich jak DKMS, poszukuje się „genetycznego bliźniaka”, czyli potencjalnego dawcy.

Zajrzyjcie na stronę https://www.dkms.pl/pl! Dowiecie się tam wszystkiego o tym, jak zostać dawcą szpiku i jakie są metody pobierania szpiku. Być może ułatwi Wam to decyzję o zapisaniu się do bazy!

about:blank

Zobacz aktualne oferty
pracy i staży

SPRAWDŹ NAS >>

Skontaktuj się z nami

Śmiało! Zapytaj nas o pracę w Ultimo. A jeśli dziś wiesz, że chcesz dołączyć do naszego zespołu, wybierz swoją ulubioną formę kontaktu i aplikowania. Dołącz do naszego zespołu!

Prześlij nam
swoje CV

Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji
w godzinach od 9-17, od poniedziałku 
do piątku pod adresem e-mail.

kariera@ultimo.pl
PRZEŚLIJ NAM SWOJE CV >>

Obserwuj nasz
profil na Linkedin

Przeczytaj więcej na naszym
profilu i dołącz do zespołu.

ZOBACZ PROFIL LINKEDIN >>

Biuro w sercu
Wrocławia

Spotkajmy się na ulicy
Szczytnickiej 11,
w budynku Green2Day!

SPRAWDŹ JAK DOJECHAĆ >>
Aktualne oferty