Dwoje pracowników omawia szczegóły projektu widocznego na laptopie

Kim jesteśmy?

Jesteśmy jedną z czołowych firm zajmujących się w Polsce wierzytelnościami. Szczególną uwagę zwracamy na budowanie pozytywnych relacji z Klientami, Partnerami Biznesowymi i wzajemnie - ze sobą, w pracy.

Dobre
Miejsce Pracy.
Spotkajmy się!

Kim jesteśmy

  1. IT
  2. HR
  3. Finanse
  4. Inwestycje
  5. Marketing i PR
  6. Legal & Compliance
  7. Operacje
Ultimo Kariera Kim jesteśmy

IT

Czym się zajmujemy?

Tworzymy, rozwijamy i testujemy oprogramowanie, zapewniając bezpieczeństwo teleinformatyczne. Na co dzień dbamy również o sprzęt oraz wspieramy zespoły w ich zadaniach.

Nasz zespół tworzą również doświadczeni project managerowie, którzy każdego dnia skutecznie wspierają innych w realizacji projektów wewnętrznych.

Jakie cechy i umiejętności doceniamy?

Jeśli interesujesz się nowymi technologiami, cenisz współpacę i wymianę doświadczeń w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań - dołącz do zespołu IT!

Natomiast jeśli potrafisz zrealizować projekt od a do z, znasz metody oraz narzędzia pracy wykorzystywane w pracy project managera i koncentrujesz się na celu, dbając jednocześnie o zachowanie pozytywnych relacji w zespołach – to miejsce dla Ciebie, sprawdź aktualne oferty pracy w zespole Project Developmentu!

Ultimo Kariera Kim jesteśmy

HR

Czym się zajmujemy?

Kompleksowo wspieramy pracowników - od rekrutacji, przez adaptację, aż po szkolenia i motywację do dalszego rozwoju. A do naszych obowiązków należą też sprawy kadrowo-płacowe.

Jakie cechy i umiejętności doceniamy?

Wsłuchujesz się w potrzeby pracowników, wspierasz ich i zachęcasz do rozwoju? Świetnie! Jeśli robisz to z uśmiechem na twarzy - Ultimo to miejsce dla Ciebie! Sprawdź aktualne oferty pracy!

Ultimo Kariera Kim jesteśmy

Finanse

Czym się zajmujemy?

Dbamy o kondycję finansową firmy, przygotowujemy prognozy finansowe oraz opiniujemy wszelkie inwestycje i inicjatywy. Na co dzień ściśle współpracujemy z zespołem Administracji, a naszą pracę wykonujemy zgodnie z najwyższymi standardami na rynku.

Jakie cechy i umiejętności doceniamy?

Docenimy Cię, jeśli finanse to dla Ciebie coś więcej niż cyferki. To przede wszystkim ludzie, współpracujące ze sobą zespoły i umiejętność analizy danych. Myślisz, że dasz sobie radę? Sprawdź, jak do nas dołączyć!

Ultimo Kariera Kim jesteśmy

Inwestycje

Czym się zajmujemy?

W naszym zespole wszystko się zaczyna. Analizujemy rynek, pozyskujemy Klientów, wyceniamy portfele wierzytelności przed zakupem i prognozujemy zyski. Koordynujemy również działania związane z procesem zakupu oraz wdrożenia portfela do obsługi.

Jakie cechy i umiejętności doceniamy?

Łatwo nawiązujesz kontakty, potrafisz zbudować trwałe relacje z Klientami. Masz zdolności analityczne i na bieżąco jesteś z rynkowymi trendami. Sprawdź, jak możesz rozwijać się w Ultimo. Dołącz do ludzi, którzy mają realny wpływ na kluczowe decyzje biznesowe.

Ultimo Kariera Kim jesteśmy

Marketing i PR

Czym się zajmujemy?

Dbamy o wizerunek całej spółki poprzez tworzenie i wdrażanie komunikacji skierowanej przede wszystkim do osób zadłużonych oraz komunikacji wewnętrznej – do naszych koleżanek i kolegów z innych zespołów. W codziennej pracy ciągle poszukujemy innowacyjnych rozwiązań, które pozwolą nam lepiej dotrzeć do grupy celu.

Jakie cechy i umiejętności doceniamy?

Jeżeli wiesz, jak należy budować przekaz dopasowany do różnych grup odbiorców oraz podchodzisz do zadań kreatywnie. Znasz aktualne trendy na rynku i potrafisz korzystać z nowoczesnych narzędzi tak, aby świadomie budować wizerunek firmy – dołącz do zespołu Komunikacji!

Ultimo Kariera Kim jesteśmy

Legal & Compliance

Czym się zajmujemy?

Opiniujemy umowy, jesteśmy odpowiedzialni za przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i ochrony danych osobowych (jest to dla nas szczególnie ważne!). Wspieramy także firmę w zakresie profesjonalnej pomocy prawnej.

Częścią naszego zespołu jest również Biuro Zarządu, które wita każdego gościa z uśmiechem i wspiera członków zarządu w efektywnej pracy.

Jakie cechy i umiejętności doceniamy?

Przepisy związane z bezpieczeństwem i ochroną danych osobowych masz w jednym palcu? Umiesz analizować informacje pod różnym kątem i na czas dostrzegasz ryzyko? Dołącz do Ultimo!

Ultimo Kariera Kim jesteśmy

Operacje

Czym się zajmujemy?

Obszar operacji jest bardzo różnorodny. Należy do niego między innymi zespół obsługujący wszelką korespondencję i wnioski naszych Klientów. Mamy również zespoły, które obsługują kompleksowo osoby zadłużone, począwszy od działań polubownych po działania prawne. Natomiast w zespole Strategii zajmujemy się bieżącą analizą wyników działań naszej firmy i rekomendujemy zmiany, dbając o najwyższą jakość obsługi naszych Klientów.

Jakie cechy i umiejętności doceniamy?

Jeżeli masz łatwość nawiązywania kontaktów i wiesz, że Klienta należy zawsze obsłużyć, dbając o najwyższą jakość - to zapraszamy Cię do aplikowania na stanowiska związane z kontaktem z Klientami. Jesteś skrupulatny i dbasz zawsze o szczegóły? Sprawdź aktualne oferty pracy w zespołach zajmujących się obsługą pism oraz dokumentów.

Posiadasz umiejętności analityczne, potrafisz wyciągać wnioski na podstawie analiz danych jakościowych i ilościowych? Dołącz do zespołu Strategii!

O nas

Ultimo S.A. jest jedną z czołowych firm zarządzających wierzytelnościami w Polsce, która zwraca szczególną uwagę na budowanie pozytywnych relacji z Klientami. Specjalizujemy się w zakupie konsumenckich wierzytelności masowych, szczególnie sektora finansowego i pożyczkowego oraz w windykacji należności przeterminowanych. Nasze działania koncentrujemy na osobach zadłużonych, którym oferujemy wsparcie podczas wychodzenia z długów.

Ważne są dla nas standardy działania i jakość obsługi osób zadłużonych oraz Partnerów biznesowych. Od sierpnia 2014 roku jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy B2Holding jednego z liderów na europejskim rynku zarządzania wierzytelnościami.

Aktualne oferty