Dwie kobiety w biurze omawiają szczegóły realizowanego projektu

Rekrutacja w Ultimo

Zobacz, o co najczęściej pytamy i poznaj odpowiedzi!

Dobre
Miejsce Pracy.
Spotkajmy się!
  • Pytania i odpowiedzi

Jak wygląda proces rekrutacji w Ultimo?

Kto będzie uczestniczył w rozmowie rekrutacyjnej?

×

Poznasz swojego przyszłego przełożonego oraz osobę z zespołu HR. Dowiesz się od nich, jak się u nas pracuje i jakie wyzwania czekają Cię na wybranym przez siebie stanowisku.

Czego mogę spodziewać się podczas rekrutacji?

×

Przed pierwszym spotkaniem, na pewno zostaniesz poinformowany, jaką formę będzie miał Twój proces rekrutacyjny. Podczas rozmowy spróbujemy lepiej się poznać, a być może damy Ci do rozwiązania jakiś test lub zadanie. W niektórych przypadkach korzystamy z Assessment Center. Na każdym etapie kontaktu z nami, udzielimy Ci wszystkich najważniejszych informacji, jak również podpowiemy, jak do nas trafić. A to naprawdę łatwe. Jesteśmy w sercu miasta.

Czy kontaktujecie się ze wszystkimi kandydatami?

×

Do procesu rekrutacyjnego zapraszamy wybraną grupę kandydatów, którzy po analizie dokumentów aplikacyjnych najbardziej pasują do poszukiwanego profilu kandydata, tzn. odpowiadają na wymagania danego stanowiska.

Co na Ciebie czeka w naszym biurze?

×

Pracujemy w nowoczesnym budynku w sercu Wrocławia, który sprzyja pracy zespołowej. W wygodnych fotelach z przyjemnością napijesz się kawy, a w przerwie zrelaksujesz się chillout roomach. A wszystko to w komfortowej i miłej atmosferze.

Jak wygląda pierwszy dzień pracy w Ultimo?

×

Uczestniczysz w szkoleniach, które pomogą Ci zaaklimatyzować się w naszym biurze i poznać nasze wartości. W Ultimo nawet szkolenie BHP jest jedyne w swoim rodzaju.

Gdzie znajdę aktualne oferty pracy?

×

Aktualne oferty pracy znajdziesz na naszej stronie w zakładce Oferty pracy. Jeśli chcesz zostawić nam swoją aplikację w celu przyszłych rekrutacji, na dole strony znajdziesz do nas kontakt.

Czy udzielamy informacji zwrotnej wszystkim osobom w procesie rekrutacyjnym?

×

Niezależnie od wyniku na pewno otrzymasz od nas informację zwrotną. Przykładamy dużą wagę do tego, aby wszyscy kandydaci otrzymali wiadomość w możliwie najkrótszym czasie.

Jakie są możliwości rozwoju dla pracownika Ultimo?

×

W Ultimo na co dzień dbamy o poszerzanie naszej wiedzy. Wszyscy pracownicy mają szansę rozwoju i wzięcia udziału w rekrutacjach wewnętrznych. Możesz też skorzystać z licznych szkoleń i branżowych konferencji.

Jak dbamy o integrację naszych pracowników?

×

Praca to nie wszystko, liczą się też wzajemne relacje! Dlatego organizujemy firmowe imprezy i wspólnie świętujemy te mniejsze i większe sukcesy naszych zespołów.

Czy możesz u nas w firmie realizować swoje pasje i zainteresowania?

×

Nasi pracownicy mają różnorodne zainteresowania. I chętnie dzielę się nimi z innymi! Angażujemy się w działania CSR i ekologiczne, biegi firmowe, a także wydarzenia kulturalne. Z jednymi zagrasz w siatkówkę, z innymi w planszówki. Ważne, że łączą nas wspólne pasje.

Dołącz do nas i rozpocznij swoją
ścieżkę kariery w Ultimo

ZOBACZ OFERTY PRACY

Nie znalazłeś czego szukałeś?

Śmiało! Zapytaj nas o pracę w Ultimo. A jeśli dziś wiesz, że chcesz dołączyć do naszego zespołu, wybierz swoją ulubioną formę kontaktu i aplikowania. Dołącz do naszego zespołu!

Prześlij nam
swoje CV

Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji
w godzinach od 9-17, od poniedziałku 
do piątku pod adresem e-mail.

kariera@ultimo.pl
PRZEŚLIJ NAM SWOJE CV >>

Obserwuj nasz
profil na Linkedin

Przeczytaj więcej na naszym
profilu i dołącz do zespołu.

ZOBACZ PROFIL LINKEDIN >>

Biuro w sercu
Wrocławia

Spotkajmy się na ulicy
Szczytnickiej 11,
w budynku Green2Day!

SPRAWDŹ JAK DOJECHAĆ >>
Aktualne oferty