„Życie bez długów nie musi być marzeniem” – nowa kampania Ultimo

17 sierpnia ruszyła nowa kampania reklamowa Ultimo pod hasłem „Życie bez długów nie musi być marzeniem”.

Kampania adresowana jest do osób zadłużonych, Klientów Ultimo, szczególnie do tych którzy nie wierzą, że z sytuacji finansowej, w jakiej się znaleźli można wyjść i biernie czekają na cud. Ultimo przekonuje w niej Klientów, że warto wziąć sprawy w swoje ręce i skontaktować się z doradcą Ultimo, który pomoże w wypracowaniu dogodnego harmonogramu spłat ratalnych.

„W spocie nawiązujemy do znanej wszystkim baśni o spełniającej życzenia złotej rybce. Podkreślamy jednak, że takie sytuacje mają miejsce tylko w bajce, a w realnym życiu każdy musi zmobilizować się i zatroszczyć się o swoje finanse przy pomocy najlepszych możliwych sposobów. Dla naszych Klientów takim sposobem jest dogadanie się z Ultimo i skorzystanie z indywidualnie dopasowanych rat. Potwierdza to fakt, że w ten sposób pomogliśmy już setkom tysięcy Polaków” – mówi Tomasz Kohsek, dyrektor Biura Komunikacji Marketingowej Ultimo.

Kompleksowa realizacja kampanii to efekt współpracy z Agencją Interaktywną K2 oraz domem mediowym Zenith Optimedia Group, które odpowiadają za opracowanie strategii, kreację, produkcję oraz planowanie i zakup mediów.

about:blank

Materiały do pobrania

Zobacz bazę plików

Kontakt dla mediów

Zadzwoń do nas

Sekretariat czynny
od poniedziałku do piątku
w godz. 8:00 - 17:00.

Obserwuj nasz
profil na Linkedin

Przeczytaj więcej
na naszym profilu.

ZOBACZ PROFIL LINKEDIN >>

Adres korespondencyjny

Ultimo S.A.
ul. Szczytnicka 11
50-382 Wrocław

ZOBACZ NA MAPIE >>
Aktualne oferty